Ehitamine jäta meie hooleks

Lihtne, kompaktne ja kiire teenus

Aiamajade paigaldus

Aiamaja funktsioonid võivad olla väga erinevad. Hubane aiamaja koduhoovis sobib hästi saunaks, istumiskohaks, laste mängumajaks, külaliste majutamiseks või hoopis koduseks treeningsaaliks. Aiamaja annab koduaias rohkelt võimalusi oma kodus aega veeta.

Aiamaja saab ideaalselt sobitada kõrval asuva eramajaga, kasutades samasugust stiili ja värvilahendust. on olemas modernse stiiliga aiamaju kui ka klassikalisi. Aiamajade puhul hindame kõrgelt nii välimust, mugavust kui ka turvalisust. Aitame oma klientidel leida parima aiamaja ning paigaldada see kvaliteetselt. Meie spetsialistid paigaldavad aiamajad alati vastavalt ettenähtud juhendile ja nõuetele.

Aiamajad transporditakse valmisdetailidena transporditavas pakis ning seda on lihtne ja mugav paigaldada. Aiamajade pakis on maja kokkupanekuks kõik detailid olemas. Olenevalt aiamajast või toote komplekt erineda ning seetõttu on oluline alati vaadata konkreetselt tellitud aiamaja spetsifikatsiooni, et veenduda, mis peab tarnekomplektis olema.

Soovitame aiamaja paigaldada alati vähemalt kahekesi, et vältida õnnetuste ohtu. Aiamaja detailid võivad olla rasked.

Aiamaja vundament

Aiamajade paigalduse puhul on kõige olulisem tugev ja hea aluspind, millele aiamaja toetuma hakkab. Maja vajumise vältimiseks tuleb valmistada vundament. Vundamenditüüpi valides tuleb arvestada pinnase ning aiamaja suurusest ja otstarbest. Oluline on jälgida, et alupind oleks loodis ja kandev, see tagab aiamaja stabiilsuse ning aiamaja osade täpse sobivuse. Eriti oluline on see, maja akende ja uste paigaldamiseks. Valesti ehitatud vundament võib vähendada aiamaja eluiga ja stabiilsust.

Väiksemate aiamajade puhul võib kasutada kruusa või liiva. Suuremate aiamajade puhul soovitame postvundamenti või betoonist valatud vundamenti. Kõige parema vundamendi valimiseks soovitame pöörduda spetsialisti poole ja küsida nõu.

Aiamaja puidu hooldus

Aiamaja pika eluea tagamiseks on oluline puitu kaitsta erinevate ilmastikutingimuste eest. Soovitame puitdetaile alati töödelda puidukaitsevahendiga nii aiamaja seest kui väljast. Puidukaitsevahend peab kaitsma puitu UV-kiirguse ja hallituse tekke eest.

Parima kaitse saavutamiseks soovitame kasutada puiduimmutusainet, kruntvärvi ning viimase sammuna puitmajavärvi. Kui hooaja möödudes on näha, et värv hakkab kooruma või on niiskuskahjustused, siis tuleb pinnad puhastada vanast värvist ja kanda peale uus kiht. Aiamajad tasub kriitilise pilguga üle vaadata igal kevadel ja sügisel, et vältida suuremaid kahjustusi ja probleeme.

Kui teile puudub varasem aiamajade paigaldamise kogemus ning soovite abi aiamajade paigaldamiseks, siis võtke julgelt meie spetsialistidega ühendust- aitama aiamaja paigaldustega Harjumaal. Pakume aiamajade lahendusi alates vundamendi ehitusest, transpordi ja aiamaja püstitamisega, kuni katusekatte paigalduseni. Meie spetsialistid on paigaldanud aiamaju mitmeid aastaid ning anname tehtud tööle garantii. Pakume võtmed kätte lahendust.

Aiamaja akende ja uste paigaldamine

Aknad tuleb paigaldada vastavalt majajoonistele, seal määratud kõrgusele. Aknaavaused on üldjuhul mõne cm jagu laiemad ja kõrgemad, tegeliku akna suurusest, et vältida võimalikku pinget akendele, kui peaks juhtuma, et aiamaja paisub või vajub peale maja püstitamist.

Aiamaja uste puhul kehtivad sarnased paigaldustõed nagu akende puhul. Oluline on fikseerida uksed liistudega nii seest kui ka väljastpoolt.

Täpse akende ja uste paigalduse kohta vaata konkreetse aiamaja tootejuhendilt.

Aiamaja seinade ehitamine

Kui aiamaja vundament on saanud paika, tuleks paigaldada esimene seinaprussirida. Soovitame esimese rea kinnitada kruvidega vundamenditalade külge, nii on kogu aiamaja alus kindlalt kinni ja edasine maja ehitus protsess õnnestub kindlamalt. Järgmised seinaread võib laduda ilma kruve kasutamata. Soovi korral võib kasutada haamrit, et prussirida korralikult kinni jääks. Ehitada aiamaja seinad ridahaaval üles.

Firmast

Inwood OÜ näol on tegemist 2016. aastast tegutsenud ettevõttega, mis spetsialiseerunud erinevate aiaehitiste paigaldamisele. Tänasel päeval paigaldatakse nii lehtlaid, saunasid, autode varjualuseid, paviljone, laste mängumajakesi, aiamajakesi ning veel mitmeid erinevaid aiaehitisi. Prioriteediks on klientide mugavus, kiirus ja kompaktsus teenuse pakkumisel – võib öelda, et klient saab nii-öelda võtmed kätte paketi, mille puhul ei pea ta millegi pärast muretsema.

ARTIKLID MEIE KOHTA

Loe rohkem siit

Loe rohkem siit

Loe rohkem siit

Tehtud tööd

Aiamajad

Kuurid

Lastemajad

Auto varjualused

Suvemajad

Laste mänguväljakud

Messid

Paviljonid

Talveaiad

Tagasiside

Tellisime Inwood meeskonna, et ehitada enda lastele vägev lastemaja ning pean ütlema, et lapsed on väga rahul ning töö sujus kiiresti ja ilma viivitusteta. 5+ igaljuhul.

Anne 

 

Kiire ja hea töö Inwood meeskonna poolt, töö sai valmis kiiresti ja probleemideta. Väga rahul ja soovitan kindlasti!

Jaanus